| قالب جوملا | کولر صنعتی | گرماتاب | اسکوتر برقی | وی پی ان | دوربین مداربسته | دبل استار
  • أشنايي با شركت پترو سورین آراد

 شرکت پترو سورین آراد مفتخر است خود را به عنوان تیمی علمی و توانمند در پاسخگویی به نیازهای فنی مهندسی و تامین صنایع مختلف از جمله تاسیسات نفت، گاز، پتروشیمی، حفاری، پالایشگاه، نیروگاه، صنایع فولادی و معدنی معرفی نماید. محوراصلي فعاليت این شرکت مهندسی و تامین قطعات و تجهیزات ابزاردقیق، هیدرولیک، پنوماتیک، برق صنعتی، پایپینگ و اتصالات مورد نیاز صنایع می باشد.

شرکت پتروسورین آراد، برنامه ها و سازماندهی خود را بر استفاده از نخبگان تراز اول کشور در بخش های مختلف صنایع به صورت تخصصی و علمی بنا نهاده و برای به ثمر رساندن این هدف تمام وقت، انرژی و سرمایه های مادی و معنوی خود را هزینه نموده است. این شرکت، مهندسی و تامین صنایع مختلف را کاملا تخصصی دنبال می نماید و برای هر صنعت، تیمی متشکل از بهترین متخصصان و نخبگان کشور را در کنار شناخت دقیق بازار داخلی و خارجی سازماندهی نموده است.

شرکت پترو سورین آراد برای سرعت بخشیدن به پروسه تامین قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنایع از کشورهای اروپایی و آمریکایی و بویژه اقلامی که بواسطه شرایط خاص بازرگانی بین المللی برای کشور عزیزمان امکان تامین آن سخت و یا حتی غیر ممکن می باشد، ارتباطات وسیعی را با شرکای تجاری خود در کشورهای مختلف برقرار نموده و همچنین بخشی از ساختار سازمانی خود را در کشورهای مختلف از طریق استخدام و یا همکاری با افراد متخصص در آن کشورها پایه گذاری کرده است.

شرکت پترو سورین آراد در سال 1394 با هدف مشاوره، مهندسی و تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع مختلف کشورمان و با تمرکز ویژه بر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و تامین سریع و دقیق این نیازها، با بهره گیری از سوابق علمی و تجربیات تجاری داخلی و بین المللی اعضای هیئت مدیره و نیز با همکاری دفاتر تجاری و شرکت های این اعضا در کشورهای آلمان،ایتالیا،کانادا و دبی از جمله دفتر شرکت با نام DORNATEX در کشور آلمان، با تشکیل ساختار سازمانی دقیق و منظم در زمینه های مختلف مشاوره، مهندسی و تامین صنایع فعالیت خود را آغاز نموده است.

نیروهای متخصص این شرکت با ارتباطات وسیع خارجی و بیش از 10 سال سابقه مهندسی، بازرگانی و تامین تجهیزات صنایع مختلف کشور در این مجموعه جمع شده اند تا پروسه تامین به بالاترین سطح دقت و سرعت برسد. این شرکت با بهره گیری از ارتباطات بین المللی و توانایی متخصصان خود توانسته است در این مدت بسیار کوتاه پیشرفت های چشمگیری را کسب نماید و با مشاوره، مهندسی و تامین بسیاری از تجهیزاتی که شرکت های تامین کننده از تامین آن عاجز مانده بودند، خیال صنایع و سازمان های مختلف را از سرعت و دقت در تامین تجهیزات مورد نیاز خود توسط شرکت پترو سورین، راحت نماید و رابطه بسیار مستحکمی را در زمینه های مشاوره، مهندسی و تامین تجهیزات با این صنایع و سازمان ها برقرار نماید.

  • دامنه فعالیت

شرکت پترو سورین آراد در راستای مشاوره، مهندسی و تامین تجهیزات صنایع مختلف بخش های کارشناسی و مهندسی خود را سازماندهی نموده است

این شرکت در جهت ارائه هرچه بهتر خدمات، ساختار سازمانی خود را بصورت تخصصی دپارتمان بندی نموده است:

  • دپارتمان تخصصی برق و ابزار دقیق
  • دپارتمان تخصصی فيتينگ و پایپینگ

 

پترو سورین آراد: تأمین تجهیزات ابزاردقیق

،مکانیک،برق،نفت،گاز،پتروشیمی،

حفاری،پالایشگاهي،نیروگاهي،صنایع فولاد،معدن

طراحی و پشتیبانی سایت با

خدمات پترو سورین آراد

فعالیت اصلی شرکت مهندسی پترو سورین آراد ، تأمین تجهیزات ابزاردقیق ، تجهیزات حفاری ، تجهیزات مکانیک و برق و همچنین ماشین آلات و قطعات مورد نیاز پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی،حفاری، پالایشگاه ها، نیروگاه ها، صنایع فولادی و معدنی از طریق سازندگان برندهای معتبر میباشد.

اطلاعات تماس

 خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، انتهای کوچه حقیقت خواه، ساختمان سروش، پلاک ۱۷۷۷ طبقه پنجم، واحد ۱۹

تلفن 02122245291

تلفن 02122245291

تلفن 02122697246

فکس 22697249

ایمیل info@petrosourin.com

آمار بازدید سایت

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدید ها
50
409
647
2851
3117
10210
639629

جستجو